«شهادت» مامور در ماجرای تیراندازی مهرآباد؟!

«سیدسلمان سامانی» سخنگوی وزارت کشور در تماس خبرنگار انصاف نیوز درباره‌ی خبر درگذشت یک مامور حفاظت فرودگاه مهرآباد گفت: با توجه به این که بحث نظامی است، قاعدتا خود نیروهای مسلح اطلاع رسانی می‌کنند.

به گزارش انصاف نیوز، بعدازظهر روز دوشنبه خبری با تیتر مشابه «شهادت مامور حفاظت فرودگاه در تیراندازی مهرآباد» در رسانه@های غیررسمی و بعد به صورت خبر غررسمی در رسانه‌های رسمی منتشر شد، از جمله سایت شبکه‌ی «العالم» که مربوط به صداوسیما است، با همین تیتر، از «کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان» که دیگر خبرگزاری صداوسیماست نقل کرد:

«مهدی یزدی از ماموران حفاظت فرودگاه مهرآباد، که در جریان تیراندازی در مهرآباد مجروح شده بود، به شهادت رسیده است. شنبه سوم تیر صدای تیراندازی در فرودگاه مهرآباد موجب رعب و وحشت در میان مردم شد که دلیل آن مانور نیروهای مسلح عنوان شد. معاون امنیتی استانداری تهران، مانور نیروهای مسلح و شنیده شدن صدای تیراندازی در اثر این مانور را تایید کرده و گفته بود این مساله امنیتی نیست و تنها مانور داخلی بوده است».

تا ساعت ارسال این خبر (ساعت ۲۰ روز دوشنبه ۵ تیرماه)، خبر دیگری به نقل از منابع رسمی در این باره منتشر نشده و مشخص نیست که در صورت وقوع این اتفاق، فرد مورد نظر به خاطر سهل انگاری در یک مانور جان خود را از دست داده و یا آن طور که در فضای مجازی شایعاتی شکل گرفته، در یک اتفاق از سوی کسی کشته شده است؟

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. مگه میشه؟مگه داریم؟مانورتومحیط بسته بافشنگ واقعی؟اتیرهم که خورده تومخچه.تازه میگن اگه مدیریت فرمانده سپاه فرودگاه نبودفاجعه ای رخ میداد! والادیگه نزدیکه روسرما گوش دربیاد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن