خبرگزاری فارس دلواپس اکران یک فیلم سینمایی دیگر

خبرگزاری اصولگرای فارس در مطلبی با عنوان «۵۰ کیلو آلبالوی دیگری در راه است/ وزیر ارشاد بابت اکران یک فیلم عذرخواهی می‌کند؟» بدون بردن نام فیلم سینمایی دلواپسی خود را از اکران یک فیلم سینمایی جدید در هفته آینده اظهار کرد.

به گزارش انصاف نیوز متن این مطلب در پی می‌آید: فیلمی که سنت ازدواج را با نمایش صحنه‌های سخیف به سخره می‌گیرد و با نمایش شوخی‌های جنسی و صحنه‌های اروتیک قصد خنداندن مخاطب را دارد، با تصمیم وزارت ارشاد روانه اکران می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از فیلم سینمایی «۵۰ کیلو آلبالو»، براساس تصمیم شورای پروانه نمایش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تا چند روز دیگر فیلمی راهی اکران سینماها می‌شود که با شوخی‌های جنسی و نمایش صحنه‌های اروتیک فضای بدی را در فیلم ایجاد می‌کند.

فیلم نامناسب و مغایر فرمایشات و نگاه فرهنگی بالاترین مقام‌های کشور ساخته شده و با دریافت مجوز نمایش در هفته آتی اکران می‌شود. فیلمی که فروپاشی و سقوط خانواده را ترویج می‌کند و با رفتارهای ناهنجار شخصیت‌داستان الگوی نامناسبی را ارائه می‌دهد؛ محتوای بحث‌برانگیز فیلم باعث شد تا مدت‌ها شورا به دلیل سخیف بودن اثر مجوز اکران به این فیلم ارائه ندهد اما همزمان با تغییرات در سازمان سینمایی این مجوز ارائه شد.

این فیلم که توسط کارگردانی ساخته شده که سابقه ساخت و تهیه‌ فیلم‌های بعضا مبتذل را در کارنامه خود به ثبت رسانده این بار با نگاه وهن‌آلودی نسبت به سنت ازدواج و با نمایش صحنه‌های سخیف قصد خنده گرفتن از مخاطب را دارد.

به نظر می رسد وزارت ارشاد با ارائه مجوز نمایش به این فیلم قصد دارد یک بار دیگر وزیر را رودرروی نهادها و ارگان‌های دلسوز نظام قرار دهد و با ورود علمای دین باز هم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درست مانند سنوات گذشته به عذرخواهی وا دارد. این فیلم مانند «۵۰ کیلو آلبالو» سخیف است و مختصاتی دارد که می تواند باعث فروپاشی و سقوط خانواده شود.

حال باید دید در فرصت باقی‌مانده وزارت ارشاد چه تصمیمی درباره این فیلم خواهد گرفت و آیا فیلم را با همین وضعیت روانه اکران خواهد کرد یا به هر طریقی از اکران این اثر با این محتوا جلوگیری می‌کند؟

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

1 thought on “خبرگزاری فارس دلواپس اکران یک فیلم سینمایی دیگر”

  1. سلام ،
    بفرموده – این فیلم را توقیف کنید ! بفرموده – هر کس که به سینما رفت بازداشت کنید ! – بفرموده – علما ورود کنند ! بفرموده – وزرا خروج کنند ( استعفا دهند ) سینما و فیلم سینمایی مطلبی است که توسط تماشاگر انتخاب میگردد و تلویزیون نیست که در دیدِ عموم و لاجرم ها باشد !
    5    0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *