طلب حلالیت حائری شیرازی از خاتمی

آیت الله «محی الدین حائری شیرازی» امام جمعه‌ی سابق شیراز از سیدمحمد خاتمی به خاطر برخی اظهارات خود در گذشته، طلب حلالیت کرد.

به گزارش انصاف نیوز، متن یادداشت آیت الله حائری شیرازی پس از کسالتی که برای او پیش آمده، به نقل از خبر پارسی در پی می‌آید:

بسم الله الرحمن الرحیم. عارضه‌ی اخیرم که تکلم در حد «سلام» و «والسلام» است نه نشان دهنده‌ی پایان عمرم است و نه چیز دیگر؛ ولی فرصتی است تا از همه‌ی کسانی که در وادی رقابت سیاسی و … به آنها ستم کرده‌ام حلیّت بطلبم. مثلاّ از شخصی پرسیدم شما چرا می گویید خاتمی رییس جمهور شود؟ او گفت: جون خوشکل است. گفتم: یزید هم خوشکل بود. از دیگری پرسیدم چرا به آقای ری شهری رأی می‌دهی؟ گفت: چون حافظ قران است. گفتم: حجاج ابن یوسف هم حافظ قرآن بود. بالاخره اگر در این دنیا حلال نکنند، عاقبتِ روز بازخواستم، سیاه رویی است. از همه حلیّت می‌طلبم. دعا فرمایید.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/0LiV4
برچسب ها

نوشته های مشابه

9 Comments

 1. يعني خوشگلي نمي‌تونه ملاک انتخاب رئيس جمهور باشه. و اين حرف درستيه. البته اين نشانه تقواي ايشان است والا به نظرم حرفشان کاملا درست بود.

 2. آقايان وقتي که قدرت دارند هرچه دلشان ميخواهد ميکنند، هرچه دلشان ميخواهد ميگويند؟ و وقتي مي بينند که آفتاب عمر رو به زوال است، طلب حلاليت ميکنند!؟؟ آقايون نوبرند والله!! حالا چي؟ توقع دارند که ببخشنشون!!؟

  5
  2
 3. حضرت ایه الله ایا کل حرف های زده شده دردوران سلامت وقدرت شما همین کلمه خوشگلی خاتمی ویزید بود؟؟؟ یا اینکه هنوزهم شجاعت گفتن حقایق انروزها در بعضی ها نیست؟؟ هرچند که به روزرستاخیز اعتقاد کامل دارند. انشاالله که سلامتی خود رابازیابید.

  3
  2
 4. خدا وکیلی! کلی الان دارن به سید تهمت و اتهام واهی می زنند! وقتی از شون پرسش می کنی، سندی ندارن! فقط به یک حدیث مجهول اسراییلیات استناد می کنند!
  آقا که زمان احمدی نژاد درس اخلاق می دادی، خب! الان روشنگری کن!
  یا می ترسید، این برگزیده ها، شیشه ی خانه ی شما را خُرد می کنند! و حوصله اش ندارید!مثل حسینیه ی آیت الله منتظری و […]!

  5
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن