اولین دیدار یک فعال سیاسی با کروبی در حصر پس از 7 سال

«حسین کروبی» فرزند شیخ مهدی کروبی، در گفت‌وگویی با خبرنگاران انصاف نیوز از دیدار «اسماعیل دوستی» با پدرش  به عنوان اولین دیدار یک فعال سیاسی با محصورین پس از 7 سال خبر داد و گفت که شورای امنیت ملی، تصویب کرده است که به مرور یک‌سری اشخاص بتوانند با آقای کروبی و آقای موسوی دیدار کنند.

حسین کروبی که بعدازظهر چهارشنبه میهمان اولین گعده‌ی هفتگی انصاف نیوز بود، گفت: آقای دوستی که از اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی هستند را هفته‌ی گذشته نزد حاج آقا بردند. البته مدتی قبل آقای شمخانی، دبیر شورای امنیت، این موضوع را  به اطلاع نمایندگان مجلس که عضو کمیته رفع حصر هستند رسانیده بود و آن‌جا، گفته بود که می‌خواهیم بعضی از دوستان را نزد آقای کروبی و موسوی ببریم.

او درباره‌ی این که آیا این تنها دیدار بوده، گفت: بله در حال حاضر اولین ملاقات است البته  خود آقای دوستی هم بسیار تعجب کردند که دیدند آقای کروبی بعد از نزدیک به هفت سال حصر، شاداب و از لحاظ روحی و جسمی در شرایط مطلوبی هستند.

وی در پاسخ به اینکه آیا آقای دوستی در دیدارشان پیغامی را برد‌ه یا آورده است، یا خیر، گفت: خیر، پیغام خاصی نبود و به‌صورت یک دیدار عادی بوده است. البته شنیدم شورای امنیت،  تصویب کرده است که به مرور یک‌سری اشخاص بتوانند  با آقای کروبی و آقای موسوی دیدار کنند، این موضوع را با آقای کروبی شروع کردند. آقای دوستی هم به سبب لُر بودن و هم  به‌سبب شورای مرکزی حزب بودن، برای اولین ملاقات انتخاب شده است. امیدوار هستم هر چی زودتر مصوبات شورای امنیت که بعد از نزدیک هفت سال مصوب شده که  یکی از آنها عادی شدن دیدار فرزندان با اقای موسوی و خانم رهنورد است اجرایی شود. غیر از آقای دوستی، معاون اطلاعات،  هم چندباری به دلیل در جریان قرار گرفتن وضعیت آقای کروبی از نزدیک به دیدار ایشان رفته است و وزیر بهداشت هم به دلیل چندین عمل جراحی آقای کروبی، هشت باری به دیدارشان رفته است.

[متن کامل گزارش به زودی منتشر خواهد شد.]

حسین کروبی فرزند ارشد شیخ مهدی کروبی

حسین کروبی فرزند ارشد شیخ مهدی کروبی

حسین کروبی فرزند ارشد شیخ مهدی کروبی

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

    1. برای صدور حکم اعدام ایشان نیاز به محاکمه می باشد! پس بهتر است بپرسید چرا محاکمه نمی کنیدو باقی داستان …

  1. این دو تا فرمانده خیابونی فتنه دارن تو هتا هزار ستاره جمهوری اسلامی دارند کیف و حال می کنند و رأفت جمهوری اسلامی به پاس خدماتشون اجازه نمیده که بزنیم تیکه پاره کنیم این زامبی ها رو!!
    بعد تنها درد مطهری و پزشکیان و این تحفه های افسادطلب همین ارتباط عام برای این دو تا … بیرون از سوئیتهای هزار ستارشون است

    1. آقاي سيد محمد!! 1- تو مگه خودت ديدي که دارن توي هتل هزار ستاره کيف و حال ميکنن!!؟ به احتمال قريب به يقين نديدي، بلکه شنيدي؛ خب، ميدوني، من هم راجع به تو خيلي چيزها شنيدم، اينکه … (زشته ، خيلي زشت، ولش کن نمي گمش!) 2- اگه قرار تيکه پاره کني، که عزيزم تو زامبي هستي نه محصورين!! 3- تو واقع جزو ساداتي!!؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا