خرید تور تابستان

پدر شاکی پرونده سعید طوسی: سکوت می‌کنم

علی رغم پیگیری خبرنگار انصاف نیوز از پدر یکی از شاکیان پرونده سعید طوسی ، وی از واکنش و اظهار نظر امتناع کرد و صرفا حرف‌های محمود صادقی، نماینده‌ی دوره‎‌ی دهم مجلس شورای اسلامی را تایید کرد و گفت: حرف‌های ایشان کاملا درست و صحیح است.

به دنبال اعلام حکم تبرئه‌ی سعید طوسی، این نماینده مدعی شد: «شعبه ۵۶ دادگاه تجدیدنظر تهران بدون امضای رئیس دادگاه با رأی دو مستشار از شعبه دیگر حکم صادره علیه مربی صوت و لحن مبنی بر ۴ سال حبس را نقض و او را تبرئه کرد؛ اسناد پرونده حاکی از اعمال نفوذ آشکار در فرایند دادرسی است. حدود ۲ سال بود که مدیرکل دادگستری پرونده را از دادگاه گرفته بود و حکم مستشاران عاریتی شعبه ۵۶ دادگاه تجدیدنظر کیفری استان تهران مبنی بر تبرئه کودک آزار قرآنی نشان می‌دهد دستگاه قضایی صدای اعتراض مردم را خوب شنیده است.»

این در حالی است که سعید طوسی در گفت و گویی کوتاه با انصاف نیوز ادعا کرد: «من این آقا را اصلاً نمی‌شناسم. قطعاً ایشان هر کسی هست دروغ می‌گوید و ادعای بی‌خودی دارد و برای خودش حرف زده است. اگر ایشان مشکلی دارند با وکیلم، آقای حمید هروی تماس بگیرند تا توجیه شوند».

اولین واکنش سعید طوسی به حکم تبرئه: «دروغ می‌گوید»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. سکوت ميکند چون در طي اين سالها بخوبي و به روشني دريافته است که (البته آنچه بجائي نرسد فرياد است!)

    1. انقدربیچاره عذاب کشیده ومیترسد که اگر ماهم بودیم بعد این چند سال سکوت میکردیم ،فقط خدا میتواند اه مظلوم از ظالم بگیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا