حرف‌های عجیب حسین روازاده درباره‌ی کرونا: می‌خواهند دین ما را بگیرند!

حسین روازاده یکی دیگر از مدعیان طب اسلامی که از سوی هوادارانش حکیم خوانده می‌شود، در مورد ویروس کرونا می‌گوید که این‌ها می‌خواهند دین ما را بگیرند.

به گزارش انصاف نیوز، در فیلمی که از آقای روازاده در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود او گفته است: «من پا شدم آمدم قم. هم توی مسجد، هم توی جلسات خصوصی با همه روبورسی می‌کنیم، دیدار می‌کنیم، مرقد هم خدمت خانم خواهم رفت، همه جا می‌پیچیم، همه کاری هم می‌کنیم، به همه هم نشان خواهیم داد که اینها داستانه. اینها می‌خواهند دین ما را از ما بگیرند، می‌خواهند صدمه به ما بزنند».

او با نقد کارهایی که در مورد ویروس کرونا در کشور انجام می‌شود، گفت: هیچ معنایی نداره این کاری که دارند انجام می‌دهند. ما به این حرف‌ها گوش نمی‌کنیم!

این حرف‌های او بازتاب منفی در شبکه‌های اجتماعی داشته است.

روازاده که مانند آیت الله عباس تبریزیان ادعاهایی درباره‌ی درمان بیماری‌ها دارد، در همین سخنرانی درباره‌ی کرونا گفته است: این چه بیماری است که این همه گنده‌اش کردید شما؟ مگه کاری داره درمانش؟ من اعلام آمادگی می‌کنم، شخصا خودم ورود می‌کنم به آنجایی که این بیماران هستند و درمانشان را آنجا شروع می‌کنیم و ببینید که چقدر سریع درمان می‌شوند.

اد مدعی است: هنوز مرگ و میر را ثابت نکردند که علتش از کروناست. طرف می‌خواهد بمیرد، یک سرماخوردگی هم به نام کرونا می‌گیرد و می‌میرد. من دو سه تا را که شنیدم مردند، سوال که کردم گفتند اینها مدت‌هاست که مریض هستند، هی دارو درمان می‌کنند، روزی یک روزی به قول گفتنی دارو شیمیایی می‌خورند.

روز گذشته در بیانیه‌ای که خبرگزاری فارس آن را «بیانیه جمعی از اساتید طب سنتی درباره ویروس کرونا» خوانده و روازاده یکی از امضاکنندگان آن است، ضمن توصیه به مواردی از جمله جلوگیری از پرخوری، نخوردن غذاهای صنعتی و غذای شب مانده، استنشاق آب نمک، خوردن برخی گیاه‌های طبیعی، برای «پیشگیری اولیه از ابتلاء به کرونا»‌ توصیه شده است:

«صدقه دهید که در دفع این بلا موثر است. دعا، توسل و ذکر به ویژه «بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ» در هر روز بسیار موثر و کمک کننده است».

اوایل بهمن ماه، یک روحانی به نام شیخ عباس تبریزیان که اطرافیانش او را «آیت الله» می‌خوانند و از مدعیان طب اسلامی است، در فیلمی که از او منتشر شده بود [لینک] کتاب طب هاریسون را آتش شد. او در فیلم زمان کتاب سوزی «برای تمام شدن طب شیمیایی در کل جهان» ابراز امیدواری کرد.

این کار او با واکنش‌های بسیاری مواجه شد.

آقای تبریزیان! چرا کرونا را درمان نمی‌کنید؟

کتاب سوزی، زشت‌ترین رفتار بجا مانده از جاهلیت

ابوالفضل فاتح: آتش زدن کتاب هاریسون تنها یک نمونه است

تبریزیان: خانم هلندی به من گفت اتفاقا شوهر ندارم!

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

 1. به امیدنابودی فریب طب شیمیایی ازدنیا زنده بادطب اسلامی وزنده بادطب ابن سیناامن طب اسلامی وطب ابن سیناراانجام میدم وطبب شیمیایی انجام نمیدم۴ساله سالمترشدم چون فرزندام پزشکندبه اسارآنهاآزمایش دادم کاملانرمال بودبعداز۴سال و۴سال است حتی سرمانخوردم

  19
  7
  1. سلام خانم محترم.
   چونکه حالا توی مورد شما پزشکی به هر دلیلی ناتوان شد باید دعا کنید که ریشه طب کنده بشه.
   عجب منطق عجیبی!

   4
   2
  1. چه ربطی داره،
   گر تو با بد بد کنی پس فرق ویست؟
   اونوقت این بابا مدعی است الهی هم داره.
   اینه مصداق مدادالعلنا افضل من دما الشهدا.

 2. دکتر صحیح می فرماید این طب را ناپلئون برای ما ارمغان آورد در جهت نابودی مسلمانان من بیماری دارم بنام شارکو خب تمام دکتر ها میگن کاری از دستمان برنمی‌آید طب غرب وحشی است عمل جراحی آمپول همه آنها وحشی هستند طب ما گیاه را دم کن بجوشان این مرحم را این روغن را به بدنت به مال این قرص را تاآخر عمرت بخور یعنی چه؟

  13
  5
  1. اونوقت این روایت جناب دکتر توی کدام سند مدلل و مدفن تاریخی ثبت و توسط مورخین و پژوهشگران بی طرف تایید شده.
   مشتاقم بدونم و مطالعه کنم.بالاخره مطلب درست رو باید یادگرفت.

 3. جناب روازاده … وای بر دینی که اینچنین نابودشود….بروخودت را اصلاح کن اگر دینت چنین است من به این دین سراسرتوهم وحماقت وبی ریشه گی کافرم….

  15
  12
  1. بله حق با شماست.
   البته به شرطی که دکتر شما و آقای تبریزیان عراقی الاصل ایرانی نما به خودشون زحمت بدهند و بیاند و برن خط اول مبارزه با بیماری.
   شوند کیلومتر اونورتر نشستند و می‌کند لنگش کن.
   مرگ اون پزشکان شرف داره به بودن اینطور آدما.

   10
   2
   1. قابل توجه شما، مدعیان طب اسلامی، نامه زده اند و به جاهای مختلف حضوری مراجعه کرده اند و خواسته اند تا اونها رو در قرنطینه بیماران کرونایی ببرن منتها نتیجه موفقیت یا عدم موفقیت باید اطلاع رسانی بشه. تا اونجایی که خبر دارم فعلاً بعضی ها مانع سر راهشون گذاشته اند.
    در ضمن مرکز طب اسلامی آقای تبریزیان به سفیر چین، کره جنوبی و ایتالیا هم نامه زده و اعلام آمادگی کرده. جهت اطلاع

  1. بله.اونها می‌کند و شما هم تایید کنید.کی به کیه.
   هر وقت اومدند توی صحنه درمان ،اون هم فیس تو فیس و در تماس مستقیم و سالم ماندند اونوقت منم میام میگم مرحبا و هورا.

   8
   2
 4. بله طاعون از نشانه اخر الزمانه و ظهور و برای ازمایش ایمان.. شما اگر ایمان نداری روازاده را تمسخر نکن.. راست گفته صدقه بلا را دور میکنه

  10
  12
 5. آخه آدم نا حسابی مگر روازاده و تبریزیان توبیمارستان میروند تو۵۰تا قفس خودشان را محافظت میکنند که اونا را با پزشک وپرستار با وجدان مقایسه میکنی واقعا که چیزی
  خانه خراب کن تر از جهل نیست

  11
  3
 6. باید با اینجور آدمها برخورد بشه که جهل خودشون را به جامعه هم تعمیم ندهند. باعث تأسف است که عده ای از این حکیم نا متادل جانب داری هم می کنند.

  7
  4
 7. با سلام و عرض ادب. به نظر اینجانب مدیران این سایت خبری با قرار دادن عکس حکیم روازاده در کنار آیت الله تبریزیان قصد تخریب چهره حکیم روازاده را دارند چه بسا این عکس مربوط به قبل از آتش زدن کتاب هاریسون باشد. لطفا همچون اسم سایتتون با انصاف باشید…!

  6
  2
  1. مشکل بحث آتش زدن کتاب و تمیز این دو فرد از هم نیست.
   بحث سر عقلانیت دینی هست که متاسفانه هر دو نفر عاری از اون هستند.

   5
   5
 8. فازت چیه؟؟؟؟؟ وزارت بهداشت دستورتعطیلی مساجد واماکن مذهبی قم روداده. اونوقت سینماها وپارکهاو…. مشکلی ندارن؟؟؟؟!!!! عجبا!!!! آیا به نظرت این مبارزه بادین نیست؟؟؟

  4
  2
 9. به نظر من باید این دو تا شخصیت رو دعوت کنند و ببرند بدون هیچ وسیله و دارو توی بخش قرنطینه کرونایی ها با روغن بنفشه و کنجد و پنبه و هر چی که لازم دارند و ببینیم آیا درمان میکنند یا خودشون تلف میشند.
  دوتا [نفری که هر کاری] میکنند و دو قورت و نیمشون هم باقیه. می این مردم دروس فقه رو خونده که این الله شده و یا این پزشک عمومی دهه تیرکمون شاه کی حکیم و علامه شده.
  خاک بر سر دنیایی که اینها سردمدار طب اسلامی اون هستند.انشاالله که پیغمبر شما ها رو رسوا کنه.

  6
  3
 10. اونوقت این روایت جناب دکتر توی کدام سند مدلل و مدفن تاریخی ثبت و توسط مورخین و پژوهشگران بی طرف تایید شده.
  مشتاقم بدونم و مطالعه کنم.بالاخره مطلب درست رو باید یادگرفت.

 11. فراموش نشود آقای روازاده خودش یک پزشک است و متاسفانه سایت هم داره چهره ایشون رو تخریب میکنه. مثل اینکه تا حالا پای شما به بیمارستان باز نشده تا ببینید این پزشکای با طب شیمیایی چگونه عزیزت رو می کشند بعد چهار تا تبصره میارن و هیچ جا نمیتونی شکایت کنی. اینو میخای؟ دردی که با ساده ترین روش حل میشه اینها با جراحی میخوان حل کنند شما حاضری زیر تیغ بری یا چند روز با چهار تا دم کرده خوب بشی؟ اقای تبریزیان هم این چیزها رو میبینه که کتاب پاره میکنه وگرنه احمق که نیستند که آبروی خودشون رو ببرند دوباره میگم آقای روازاده پزشک هستند و کنارش طب سنتی خوانده اند من اگر راهنمایی های آقای روازاده نبود تا حالا زنده نبودم. خواهشا منصف باشید و چهره یک حکیم رو بدون تحقیق تخریب نکنیم. پزشک های یهودی کتابهای ابوعلی سینای خودمون رو باور دارند و برای ما طب شیمیایی آورده اند . شما باید کلی هزینه کنی و دارو بخوری و کلی عوارض و اخرش هم خوب نمیشی. یکی جواب بده این چه مدل درمان هست. اگر میخواید سالم باشی دورو بر طب شیمیایی نرید. این تجربه پنجاه و چهار سال زندگی من هست

  3
  3
 12. کاملا موافق با ایت الله تبریزیان و حکیم روا زاده . خدا خیرشون بده حرفاشون به ادم ارامش میده و استرس رو دور میندازه شما اگه بدونید این داروهای شیمایی چه بلایی سر سلامتیمون میاره یه جا رو خوب میکنه صد جا رو داغون . لطفا آگاهیتون رو بالا ببرید . ما از بس اگاهی مان پایینه به خاطر یه سرماخوردگی ساده که باداروهای گیاهی میشه تو خونه رفع کرد میریم بیمارستان کلی امپول دگزا ، سرم ، قرص باید بزنن تا باورمون شه خوب شدیم بنده همسرم از کادر بیمارستان هستن خودمون از داروهای گیاهی استفاده میکنیم چون میدونیم چه عوارضی دارن و مردم اصرار دارن براشون سرم تجویز بشه اخه اون سرم چی داره جز اب و نمک . مردم به گوش و به هوش باشید. دشمن از طریق مسائل فرهنگی ، سیاسی،اقتصادی و… وارد زندگیمون شد نتونست مارو از پادربیاره حالا دارن از طریق بیماری و داروهای شیمایی وارد زندگیمون میشن که ان شا ٔ الله اونم نمیتونه

  3
  1
 13. لطفا نگاه جامع داشته باشید
  درمان باید جامع باشه یعنی از بهترین روش و روش های مختلف شامل تغذیه و ورزش و داروهای گیاهی و داروهای شیمیایی باید برای حصول بهترین نتیجه درمانی تلاش کرد.
  یا حق

 14. باسلام
  منم ۵سال قبل باطب اسلامی وسنتی اشنا شدم وشکرخدا از اون موقع کل خانواده هرمشکل وبیماری دارن با همین طب سنتی حل میشه
  و همه راضی هستن ونتیجه دیدن خودمم اصلا دکتر مراجعه نمیکنم بچه کوچکم هروقت سرما میخوره وتب میکنه با کمپرس اب سرد وجوشانده درمان میشه خصوصا برای ابریزش از چشم والتهاب وعفونت چشمش روغن بنفشه کنجدی داخل بینی وپیشونیش زدم روز بعد اثر از قرمزی وعفونت چشمش نیست. دندان درد باروغن حنظل وبیماری معده با داروی هاضوم ۵هزار تومنی واقعا معالجه میشه برادرم از ورم معده ومشکلات معده نمیتونست راحت غذا بخوره خداروشکر مشکلش حل شده . طب شیمیایی فقط در حدمسکن هست نه درمان، اونم با هزینه های گزاف وعوارض بیشمار …..

  1
  2
 15. سلام
  سه ماه آخر سال ۹۷ دیسک کمر من زد ببردن با عکس ام آی آر رفتم مختصص اورتوپت.بادیدن عکس و بیرون زدگی سه تا از دیسک هام برام داروی مسکن هم ننوشت و گفت فقط عمل.منم زیر بار عمل نرفتم تا اینکه اسفند ماه رفتم پیش دکتر روازاده با دارو و درمان ایشون و جا اندازی دیسک کمرم الان مثل روال گذشته کار میکنم و راه میرم و هیچ مشکلی ندارم خداروشکر.دکتر روازاده خودش واقعا خیلی از پزشکی سر در میاره.خداعمرش بده.
  ایشون واقعیت هارو میگه.نمک ید دار نخور.مرغ که الان هست پر از هورمون نخور.روغن تراریخته نخور.آب کلر دار نخور.و هزارتا چیز دیگه

  من خودم مریض دکتر روازه بودم و درمان صد در صد شدم.

  لطفا باانصاف و اطلاعات وتحقیق درمورد اشخاص صحبت کنید سایت بی انصاف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن