سعید حدادیان: بمیریم هم محرم امسال را برگزار می‌کنیم

سعید حدادیان مداحی که اظهارنظرهای سیاسی تند او خبرساز است گفت: حتی اگر بمیریم هم مراسم محرم امسال را با شکوه برگزار می‌کنیم.

به گزارش انصاف نیوز سعید حدادیان شب گذشته در مراسم شهادت امام باقر در هیات رزمندگان غرب تهران که در محل ناحیه مقداد سپاه محمد رسول الله تهران برگزار شد گفت: مراسم محرم امسال را باید با شکوه برگزار کنیم. حتی اگر قرار باشد کسی بمیرد کسانی هستند که بخواهند جانشان را برای این مراسم بدهند. اجازه جان ما که دست خودمان است.

او در بخشی از این مراسم گفت: من امسال با هرشرایطی دسته عزاداری بزرگی از میدان آزادی تا میدان انقلاب به راه می‌اندازم.

حدادیان در بخش دیگری از مراسم نیز گفت: ما قرار بود امسال مراسم عرفه را در فضای باز حرم عبدالعظیم برگزار کنیم. وقتی فضا باز باشد و مردم هم رعایت کنند می‌شود مراسم را برگزار کرد ولی متاسفانه برخی مسئولین با کار شکنی این مراسم را لغو کردند.

این مداح با اشاره به امکان رعایت نکات بهداشتی و برگزاری مراسم گفت: این امکان وجود دارد که هم نکات بهداشتی را رعایت کرد و هم هیات برگزار شود. ما در هیات رزمندگان غزب این را به همه نشان دادیم. همین حالا مراسم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار می‌شود و مشکلی هم پیش نمی‌آید.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

 1. شهر و مملکت که بی در و پیکر و صاحب باشه ، خُب معلومه قورباغه هم هفت تیر کش می شود ، خوبه اینها با این ادبیات چارواداری هرکاری بخواهند آزادانه انجام می دهند و کسی هم جلودارشان نیست ، امایه عده انسان فهیم و دلسوز و مردم دوست در جمعیت خیریه امام علی بعد از سالها خدمت به محرومین آنهم با مجوز ، حالا باید به نیروهای اطلاعاتی ، امنیتی بابت اتهامات واهی پاسخگو باشد.

  12
  5
  1. من با حرف حدادیان موافق نیستم اما تو خودت حرفتو با ادبیات ۱۰۰% اشتباه شروع کردی. مرد حسابی هیچ کس حق توهین به کس دیگه رو نداره. با چه مجوزی به دیگری میگی قوباغه؟؟؟ اگر آدم منطقی هستی با منطق باید حرف بزنی نه با توهین.

   4
   8
 2. اینکه همه نگران وضع موجودندخیلی خوبه ولی به این نکته هم باید توجه داشت که کرونافعلاجزیی اززندگی همه ی ماست وهمونطورکه خیلی از مناسبات واشتغالاتمون روتعطیل نکردیم ودازیم بارعایت پروتکلهای بهداشتی ادامشون می‌دیم عزاداری برای آقاروهم بارعایت زمان و مکان وتعدادنفزات وبارعایت پروتکلهای بهداشتی میشه اجراکردوهیچ مشکلی هم پیش نیاد.دوستانی که نظردادن همشون زندگیشون روتعطیل کردند رفتن توخونه نشستن ودرها وهم بستن وبیرون نمیان؟این راه خوبی نیست بایدخلاقیت و همکاری وفرهنگ یکی شدنمونوکمی به کاربندازیم بنظرم اینم یه امتحان برای رشدبشره.درپناه حق باشین

  5
  1
 3. این روضه خوانیها ومداحیها باعث بدبختی این ملت شد وبعدازانقلاب چنان جیب این مداحها روپرکردندکه البته باید جیبشون ازجون مردم مهمترباشه.حاصل چنددهه مداحی وبهتربگیم صدها سال روضه ومداحی چی بوده براین ملت؟جز دزدی,فسادوبی خانمانی,فقرواختلاص وهزاران درد دیگر.تاوقتی جاهلییت هست اینام میدانداری میکنند.

  5
  8
 4. چرا امام حسین(ع)در شب عاشورا خس و خاشاک جمع میکرد.چون میخواست حداقل کمتر خار و خاشاک به پای اهل بیتش آسیب بزند. نشان میدهد هر کس وظایفی دارد و حیات و زندگی ارزشمند است.میشد بفرمایند.حال که من میروم برایم مهم نیست چه برسر بازماندگان می آید

  3
  3
 5. ماه محرم عجب ماهیه،عزاداری وسیاهپوش شدن و…. واقعا عالیه، ولی برای یکسری از مداح ماه پردرآمدیه، جوری میگه حتما برگزار می‌کنیم که انگار مفت و مجانی میاد مداحی میکنه،قیمت‌های نجومی واسه مداحی آدم رو اینطور پی پروا میکنه که اگه برگزار نشه آسمان خدا جابجا میشه، الحق محرم حداقل واسه شماها ماه پر برکت از جنبه مادی داره، فقط تورو خدا جوری نگو که انگار دلت با محرمه!!!!!!!!

 6. حرف مفت میزنی، که من قبلا این حرفا رو زده بودم، مگه بیکارم بیام واستون مقاله بنویسم، حرفم چون حرف حساب بود نظر منو قبول نکردی، لطفا…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن