واکنش منفی دولت به انتصاب «میعاد صالحی»

دکتر روحانی رییس جمهور ساعاتی پس از انتشار خبر انتصاب شخصی به نام میعاد صالحی به‌عنوان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور، به وزیر رفاه تذکر داد.

بنا بر شنیده‌ی خبرنگار انصاف نیوز، رییس جمهور در این تذکر فرد منتصب به مدیریت این بنگاه اقتصادی را «فاقد صلاحیت لازم» خوانده و گفته است که جوانگرایی مدنظر دولت تدبیر و امید باید همراه با شایسته سالاری باشد.

آقای روحانی این تذکر را پس از آن داده است که اطلاعاتی درباره‌ی رزومه‌ی عجیب میعاد صالحی از طریق یکی از مشاوران دریافت کرده است.

بعضی از وزرا و معاونین رییس جمهور که عضو هیات امنای صندوق بازنشستگی کشوری هستند نیز به ارائه‌ی اطلاعات جعلی و خلاف واقع در رزومه‌ی ارائه شده در سایت وزارت رفاه برای میعاد صالحی اعتراض کردند.

پاییز گذشته پس از آنکه رحمانی، وزیر صنعت، فردی به نام «کامبیز مهدی زاده» که داماد رییس جمهور است را به سمت معاون منصوب کرده بود، روحانی بلافاصله ساعتی بعد او را توبیخ کرد و خواستار لغو آن شد [لینک خبر توبیخ]. فردای آن روز اعلام شد که با استعفا ماجرا خاتمه پیدا کرده است. [لینک کناره گیری] + [لینک تایید توبیخ] + [لینک تحلیل]

میعاد صالحی، متولد 61 هم مانند داماد رییس جمهور، در بخشی از معاونت علمی فناوری سمتی داشته است و ادعا شده که مانند او یک «نخبه» است. او که قاری قرآن است و مدرکی دانشگاهی دارد، در دانشکده‌ی پر حاشیه‌ی دانشگاه علم و صنعت (گروه مهندسی پیشرفت) با مدیریت علی احمدی، وزیر احمدی نژاد عضو هیات علمی است. سال گذشته صفحه‌ی ایده‌های برادر آقای علی احمدی که او هم عضو هیات علمی همان دانشکده است، جنجالی شد. [لینک ایده‌ها] و [لینک پیگیری خبر]

آقای صالحی عضو شورای مرکزی جریانی به نام «جریان مردمی انقلابی جماران» است که «وحید یامین پور»، مجری تندروی اصولگرا، رییس آن است. [لینک]

طی دو سال گذشته انتقادهایی به برخی انتصاب‌ها به ویژه انتصاب منسوبان مسوولان و نزدیکان آنها با حساسیت از سوی افکار عمومی دنبال شده است، اما تقریبا هیچ کدام به تغییر آنها منجر نشد به‌غیر از داماد رییس جمهور که توبیخ او را به‌دنبال داشت و حکم مدیریت او یک روز بیشتر دوام نیاورد.

برای نمونه می‌توان به این موارد که سال 97 خبری شدند اشاره کرد: فرزند غلامرضا کاتب [لینک]، فرزند محمدرضا عارف [لینک]، داماد سیداحمد خاتمی که برادر عروس محمدباقر نوبخت است [لینک]، فرزند محمدعلی وکیلی [لینک]، داماد محمدی عراقی، داماد غلامرضا جلالی، فرزند حسن خجسته [لینک]، خواهر علی اصغر مونسان [لینک]، فرزند احمد کبیری [لینک]، داماد غلامعلی حدادعادل [لینک]، پسر باجناق حدادعادل [لینک] و فرزند عبدلرضا رحمانی فضلی [لینک]. هیچ یک از آنها تاکنون کنار گذاشته نشده‌اند یا کناره گیری نکرده‌اند و یا در صورتی که چنین اتفاقی افتاده باشد، رسانه‌ای نشده است.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

 1. ایشون دارای سوابق متعدد اجرایی، مدیریتی و علمی هستن … ایشون از چه رانتی استفاده کرده که اسمش رو کنار اسامی پر حاشیه آورده اید؟

  از جمله سوابق ایشون میشه به موارد ذیل اشاره داشت:
  قائم مقامی هلدینگ صنایع معدنی صندوق بازنشستگی کشوری، عضویت در هیئت مؤسس و هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی، عضویت در هیأت مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک، سرپرستی طرح‌های صنایع نوین وزارت صنعت، معدن و تجارت، مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور صنایع پیشرفته (دردولتهای دهم و دوازدهم)، مشاور علمی و فناوری وزیر کار، مشاور معاون رئیس جمهور و ریاست بنیاد ملی نخبگان در امور نخبگان و استعداد‌های برتر، عضویت و دبیری کمیسیون نخبگان شورای عالی انقلاب فرهنگی، عضویت در کمیته استعداد درخشان وزارت علوم و عضویت در کمیته نگارش سند راهبردی کشور در امور نخبگان و عضویت در شورای توسعه فرهنگ قرآنی شورای عالی انقلاب فرهنگی

  24
  35
  1. بیشتر این سوابق ساختگی و جعلی یا مربوط به دوره احمدی‌نژاد هست
   سایت صندوق رو الان مطالعه کردم ، صندوق اصلا هلدینگ معدنی نداره که ایشان قائم مقام آن بوده
   از این همه دروغ خجالت بکشید
   کدام سمت اجرایی غیر از رادیو تا به حال داشته اند؟

   28
   15
   1. دوستان چرا دست و پای بیخود میزنید
    داشت افشاگری می کرد برکنارش کردند
    به همین سادگی…

    11
  2. این که همش شد مشاور
   خودش چه کاره بوده؟یادمه زمان احمدی نژاد این با کامران دانشجو و خود احمدی‌نژاد خیلی رفیق بود و محرابیان آورد وزارت خانه ما (صمت) اونجا هیأت مدیره غیرموظف بود توی صندوق توسعه کالاهای الکترونیک و هیچ وقت نمیومد و الکی حقوق میگرفت

   12
   9
  3. واقعا که خجالت دارد مملکت را به یغما برده اید
   یک جوان بی تجربه بی سواد
   مدیر عامل سازمان بازنشستگی کشوری شود

   14
   18
  4. از همون اولین سابقه‌ ای که ادعا کردین معلومه که اطلاعات‌ تون کاملا غلطه، سید میعاد صالحی مدت کوتاهی “مشاور” و نه “قائم مقام!!!” مدیرعامل شرکت “صدر معادن ایرانیان” و نه “هلدینگ صنایع معدنی صندوق بازنشستگی کشوری”!!! بوده که یه شرکت بدون فعالیته با تعداد نیروی کار کمتر از انگشتان دست!!! آدمها رو انقدر باد نکنید، فسشون که بخوابه با مغز میخورن زمین… حالا تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل در مورد سایر سوابقی براش درست کردید!

   8
   8
 2. سلام و درود بر شما
  از توجه شما به این مطلب خیلی ممنونم
  من به عنوان یک کارشناس ارشد در این صندوق که بیش از بیست سال از عمرم را در آن گذرانده ام ، چند سؤال و ابهام اساسی دارم : اولا در صندوق ، هلدینگی به اسم صنایع معدنی نداریم و تا جایی که یادم هست و چند سال پیش در یکی از ادارات اقتصادی صندوق بودم ، ایشان به عنوان مشاور آن هم در یکی از شرکت های بسیار کوچک معدنی بودند که هیچ وقت هم سرکار نبودند و فقط حقوق میگرفتند
  ثانیا اگر هدف از این کار جوانگرایی و نخبه گرایی هست ، برادرزاده من هم نخبه اقتصادی و مدیریتی با مدرک دکتری از دانشگاه تهران و مسلط به دو زبان بین المللی است و هم اتفاقا از فعالان اصلی ستاد روحانی در استان لرستان بود ولی پارتی و… ندارد چرا از امثال وی استفاده نمیشود؟
  ثالثا مطالعات و سوابق قرآنی چه ربطی به مجموعه اقتصادی دارد؟آیا شکست احتمالی صالحی ، موجب خدشه دار شدن فعالان قرآنی نخواهد شد ؟ آیا امثال سعید طوسی کافی نبودند ؟ آیا ایشان از مطالعات اقتصادی اطلاعاتی دارند ؟
  چهارما من با شخص آقای تقی زاده ارتباط چندانی نداشتم ولی هر دیداری که بود ، غیر از ادب و متانت و توجه به قانون ، برخورد دیگری از ایشان ندیدم و از همه مهمتر چون در یک بخش مالی و مرتبط با اسناد صندوق هستم ، الحق والإنصاف ریالی انحراف و استفاده از اموال صندوق توسط ایشان ندیدم حتی در دوره قبلی که شرکت ها پول های کلان در اختیار مدیرعامل میگذاشتند، آن هم در دوره تقی زاده اتفاق نیفتاد و به معنی واقعی پاکدست بودند
  از همه مهمتر نامبرده معمولا صبح ساعت 6 یا 7 سرکار بودند تا شب و دهها سفر استانی رفتند و همه دیدیم که در ایام تعطیلات نوروزی هم که آقای وزیر خواب تشریف داشتند و رییس جمهور در قشم ، ایشان میان سیل زده ها بود و بعید است این همه توان و انرژی حتی در جوانان مشاهده شود
  علی ایحال به شما قول میدم که این انتخاب اهداف پشت پرده بزرگتری دارد : به اسم جوانگرایی یک فرد مطیع و بی تجربه منصوب و با اسم خروج از بنگاه داری ، اموال و دارایی بازنشستگان چوب حراج میخورد
  پس این انتصاب نه وجهه سیاسی بلکه وجهه اقتصادی داشته و بوی گند … از آن به مشام میرسد
  البته این بنده خدا صالحی کاره ای نبوده و آلت دستی بیش نیست
  همکاران مالی و املاک ، اجازه بذل و بخشش اموال مردم را نخواهند داد و اگر کسی قصد آن را داشته باشد ، حتما افشاگری میکنیم

  22
  11
  1. درود بر شما
   اجازه ندید که اموال بازنشستگان عزیز توسط این نفوذی در دولت ( شریعتمداری ) به یغما برود

   14
   5
  2. بله آقای تقی زاده اینطور که تو رسانه ها هست ظاهرا کارشناسی تربیت بدنی از دانشگاه آزاد داشتن و نمیدونم چقدر این مدرک را مرتبط با اقتصاد میدونین که از ایشون دفاع میکنین
   بنابراین اگه مدنظر مدرک باشه که آقای صالحی از دانشگاه شریف مدرک دارن و نخبه هستن جاییکه خیلی از ماها و شماها آرزومون بوده از جلوی درش رد بشیم!
   از لحاظ بانشاط بودن و انرژی داشتن هم که مشخصه یه مدیر بازنشسته پیر نمیتونه به پای یه جوون برسه! و البته رزومه آقای صالحی هم نشون میده که بسیار پر انرژی هستن.
   از لحاظ رزومه کاری هم که من دیدم تو سایت دانشگاه علم و صنعت، ایشون با این سن چطور تونستن اینقدر تجربه کسب کنن عمرا شما بتونید در این سن مدیرانی را پیدا کنید که اینقدر تجربه داشته باشن و این به واسطه نخبگی ایشون هست. حالا ممکنه امثال من و شما که یه بچه را هم نمیتونیم نگهداری کنیم حسودیمون بشه!
   قضاوت کردن در مورد عملکرد ایشون هم در صندوق نیاز به زمان داره و نمیشه الان گفت که ایشون موفق هستن یا نه.

   15
   3
   1. ما هم از این مدیران جوان نخبه در محل کارمون داریم دقیقا برای این منتسب شدن هرچی بهشون بگن انجام بدن

 3. جوانگرایی برای حضرات به این معناست که بچه هامون که حالا جوان شده اند به یک پست و مقام آبرومند که در شانشان و شانمان باشد منصوب کنیم و خلاصه آینده نگر باشیم . اما حقیقتا جوانگرایی برای جوانان معمولی و متعارف که در آرزوی یک شغل دایم و ازدواج به سر می برند چه فایده ای دارد ؟ بهتر است بجای جوانان بی تجربه و ژن خوب هم دسته یا منسوب به مقامات ارشد که تنها برای شخص خودشان سود و فایده دارند ، افراد با تجربه و با صلاحیتی مشغول به کار شوند که برای همه جوانان مفید واقع شوند .

  10
  4
 4. بوی تعفن فساد زدوبند و ناکارآمدی از بساط دولت روحانی فوران می کنه! جمع کنید آقا اینقدر مردم را ناامید نکنید. شریعتمداری دیپلمه و وزارت در عصر گردش اطلاعات موجب وهن جامعه است.

  11
  4
 5. سلام بر دوستان
  من جناب دکتر صالحی را نمیشناسم. البته توی دانشگاه شریف اسمشون را خیلی شنیده بودم و توصیف کارهای نخبگانیشون بین بچه ها بود
  مثل علی اقا هم تخصص و سابقه مرتبط با امور مالی و اقتصادی ندارم . اما به راحتی میتونم تشخیص بدم مطلب ایشان جانب انصاف را رعایت نکرده است
  دکتر صالحی حسب آنچه در رزومه اش دیدم واقعا نخبه است انهم یک نخبه چندوجهی …. با رزومه و توانمندی و سابقه مرتبط…. بعید میدانم از رانت یا فامیل بازی استفاده کرده باشد.
  البته علی اقا مقداری این سابقه را زیر سوال بردند. اما من یک سوال دارم؟
  خدا وکیلی رزومه آقای صالحی با صندوق بازنشستگی سنخیت بیشتری دارد یا رزومه اقای تقی زاده ؟؟
  من اسم ایشان را سرچ کردم. ایشان قبلا مدیرکل تربیت بدنی دو استان بودند و شهردار میانه و نیز تبریز!!!!
  آیا زمان انتخاب ایشان کسی بر ارتباط بودن این موارد را متذکر نشد؟

  21
  6
 6. میعاد صالحی مدیر رادیو قرآن به سمت مدیر عاملی صندوق بازنشستگی منصوب شد.
  وی مهندس هوا و فضا و مدیر رادیو قرآن میباشد که هم در وزارت صمت و هم وزارت رفاه مشاور شریعتمداری بوده و وقتی خبر انتصاب مدیر رادیو قرآن به مدیریت صندوق بازنشستگی را شنیدم یاد خاطره ای افتادم.
  یکبار با یکی از مدیران شرکتهای حقوقی فعال در بورس جلسه داشتیم.
  پرتفوی سهامشان اسکن کرده بود برام ایمیل کرده بود
  گفتم فلان سهم را چرا نفروختید ؟
  جوابی که داد منو شوکه کرد
  گفت استخاره کردم خوب نیومد!!!
  تصور کنید اون مجموعه دهها کارشناس و تحلیلگر داشت باز تصمیم نهایی را با استخاره کردن میگرفت.
  تو دادگاه رسیدگی به متهمین بانک سرمایه از کاظمی مدیر اسبق بانک پرسیدن به فلان افراد چرا این میزان تسهیلات دادی اونم بدون اخذ تضامین و…؟
  گفت هر بار اومد وام بگیره استخاره کردم خوب اومد!!!
  اینها همان مدیران جهادی، انقلابی هستند که بدون داشتن تخصص بهشون پستهای کلیدی داده میشه
  مواقع بحرانی با استخاره و ایشالا که هیچی نمیشه و توکل بر خدا و… مدیریت .بحران میکنند.

  البته دوست دیگری میگفت که شریعتمداری در تدارک انتخابات دور بعد است

  5
  14
  1. همین جور شکمی حرف میزنی و مثلا با دوتا خاطره بیربط مزه میریزی و بدون کمترین اطلاعی از خصوصیات و کارآمدی افراد نسبت به عناصر متدین و انقلابی و مسلط به فرهنگ قرآن و فرزند شهید ودارای شهامت و شجاعت در بیان حقایق و قبول خطرات درافتادن با مافیای قدرت وثروت و داشتن وجهه نخبگی مسلم علمی کشور و منتخب ویژه جشنواره علمی خوارزمی، لجن پراکنی و عقده گشایی میکنی، اگر چنین مدیری با اینهمه ویژگیهای منحصربفرد و ارزشمند از نظر امثال شما ،یک مدیر نالایق بشمار میاید،پس بفرمایید مدیر با کفایت و با لیاقت در فرهنگ شماها چگونه موجودی است؟بوی تند غرض ورزی و حسادت و غربزدگی از بیان بعضیها بشدت مشام انسان را می آزارد

 7. صدای ملت :
  در حالی که برخی خبرگزاری ها از تکذیب تذکر رییس جمهور به شریعتمداری برای انتصاب غیراخلاقی و عجیب وی در صندوق بازنشستگی در روزهای تعطیل سال و در حالی که مدیرعامل آن در مأموریت مناطق سیل زده به سر میبرد دادند ، بعد از تأیید این خبر از سوی منابع آگاه در دفتر ریاست جمهوری ، این خبر حذف گردید
  گفتنی است به دنبال انتصاب مدیر رادیو قرآن صدا و سیما به سمت مدیرعاملی صندوق بازنشستگی کشوری با بهانه جوانگرایی ، به دلیل انتصاب میعاد صالحی به جریان تندروی فرقه بهاری احمدی نژاد با هدایت یامین پور ، موجی از ابراز نگرانی و انتقاد از عملکرد شریعتمداری در فضای مجازی و مطبوعات به راه افتاده است
  گفته میشود شریعتمداری با این انتصابات علاوه بر اینکه به دنبال منافع مالی شرکت‌ها از طریق مدیران مسلوب الاختيار است ، از آن طرف در فکر فتح مجلس بعدی و شرکت در انتخابات ریاست جمهوری نیز هست

  4
  3
 8. موضوع تذکر رییس جمهور از اساس دروغ و حاصل اتاق فکر و تیم رسانه ای است بمنظور کاستن از دامنه انتقادات و اعتراضات

  11
  5
 9. تیم قبلی در صندوق بازنشستگی شامل مدیرعامل و مدیران سرمایه گذاری و آتیه صبا همگی منسوب یک جریان خاص بوده و جملگی همزبان و از استانهای شمال غرب کشور هستند و با توجه به سابقه نزدیکی که با آقای روحانی دارند بعید می دانم علیرغم بازنشستگی٬ میدان را به همین راحتی ترک نمایند و حداقل تا انتخابات مجلس از رانتی که در اختیارشان هست استفاده خواهند کرد تا بتوانند به مجلس راه یابند. پس جوانی و بی تجربه بودن بهانه ای بیش نیست و مدیران با تجربه٬ سن بالای کشور نشان داده اند مرد روزهای سخت و بحران نبوده اند و کشور را تا به امروز برابر قرائن با سعی و خطا اداره کرده اند و اینکار از یک تیم جوان بهتر بر می آید.
  نگرانی اصلی وامدار شدن جوانان در این انتصابات می باشد که با این سیاسی بازیها و اخبار از کارایی آنها خواهد کاست و تقریبا این تغییرات را بی اثر خواهد کرد.

  5
  3
 10. جالبه که همه چقدر شدید ایشونو میکوبند!
  بابا ایشون دکترای مکانیک داره اونهم از صنعتی شریف (نه لیسانس تربیت بدنی مثل مدیر خیلی پاکدست! قبلی)
  مدتها کارآفرین بوده و کار علمی و عملی در حوزه اقتصادی انجام داده و بیزینس پلن نوشته
  اولین مصاحبه ایشونو ببینید.
  ضمنا اصلا آقازاده نیست و پارتی نداشته و با لیاقت خودش امده جلو

  15
  4
  1. همین که آقازاده نیست و فارغ التحصیل برترین دانشگاه کشور می باشد و مدارج ترقی را به پشتوانه کارهای علمی و عملی خود طی نموده است مورد حسادت بسیاری از دوستان داخل صندوق و خارج آن قرار گرفته ، چون اگر تمام انتخاب‌های بعدی نیز اینگونه باشد فرصت از دوستان هم حزبی و رانتخوار گرفته خواهد شد .
   باید ببینیم آقاب رییس جمهور از این اقدام سنت شکنانه حمایت می کند و یا به مشاوره دوستان گرد شیرینی توجه خواهد نمود .

   10
   3
   1. آقا محمد
    به نظرم (محمد یک جوان منتظر) را به (محمد منتظر قائم)تغییر دهید = با حال تر، با کلاس تر و نوستالژی می باشد!

 11. با سلام.مجرد بودم و ۲۰ ساله که به استخدام آموزش و پرورش در آمدم.سی و سه ساله شدم و ازدواج کردم و دو سال بعد صاحب فرزند.بعد از آن تازه فهمیدم که دانش آموزانم را باید همچون فرزند خود ببینم.( متاسفانه بعد از ۱۵ سال تجربه ). الان اعتقاد دارم که معلم حتما، حتما و حتما باید متاهل و صاحب فرزند باشدتا بداند و بفهمد که دانش آموز او نیز عزیز یک پدر و مادر است.ده سال است که بازنشسته شده ام و تصور میکنم که یک جوان سی و شش ساله نمی تواند درک کاملی از مسائل و مشکلات افراد زیر مجوعه خود که بازنشستگان پا به سن گذشته هستند؛ داشته باشد. با درود به شخصیت و مقام والای جناب آقای جمشید تقی زاده که ایشان را به سبب صداقت و تلاشهای بی وقفه شان بسیار دوست داشتم و دارم.

  3
  5
  1. جالب است با مدرک تربیت بدنی و سابقه فعالیت در ادارات تربیت بدنی استانها میشود صندوق را اداره کرد فقط چون ایشان بازنشسته بوده ولی با مدرک دکترای فنی و سابقه فعالیتهای علمی و پژوهشی و قدرت جوانی نمی توان اداره کرد.
   لازم به ذکر است ایشان حتماً ازدواج کرده و دارای خانواده و فرزند می باشد و از طرفی حتماً در خانواده خود دارای پدر و پدرخانم بازنشسته ویا نزدیک به سن بازنشستگی می باشد.

   9
   1
 12. یامین پور تندرو شد.پس شما کندرو شدید.پس بدوید که از غافله عقب نمانید.این همه افتضاح بستتون نیس.مردان انقلابی و شجاع شدن تندرو

  4
  2
 13. صالحی فقط یه مهره ست برای انتخابات وگرنه همه میدونند که شریعتمداری اعتقادی به این حرفها نداره
  شریعتمداری یه روز چپه ، یه روز راست
  یه روز دفتر رهبری ، یه روز کابینه خاتمی
  مدرکش هم که جعلی در اومده و فقط دیپلم داره
  اینکه صالحی نخبه هست یا نه کاری نداریم و قطعا هم که همینطور هست و شخصیت فردی آدمها محترمه به هرحال حافظ کل قرآن هستند و همین برای نخبگی کافیه
  روی اصلی صحبت با هزار چهره بودن و نفاق شریعتمداری هست که مطمئنم دنبال اهداف دیگری هست تا جوانگرایی
  تقی زاده مدیری متعهد و سالم و پاکدست بود که امکان نداشت در تأمین منابع مالی مدنظر شریعتمداری همدست شود لذا در آستانه انتخابات لازم بود که حذف شود و یک فرد مطیع محض بر سر کار بیاید
  جوانگرایی اسم رمز جدید غارت بیت المال شده
  یک سوال مهم هم دارم:
  اگر صالحی خود را بر حق میداند ، چرا روز یکشنبه گذشته در غیاب مدیر روابط عمومی صندوق با عجله تمام نشست خبری گذاشته و به این بهانه پول و پست بین خبرنگاران پخش کرد؟؟
  این رو هم تکذیب نکنید که اگر این کار رو بکنید ، تصویر کارت هدیه ها رو که بخشی از آن توسط پتروشیمی جم و بخشی دیگر توسط پگاه ( حسینی ) تهیه شده ، به سایت ها میفرستیم تا میزان صداقت افراد مشخص بشه
  همچنین خواهیم گفت که به چه کسانی از جمله ع.ا که از یاران فرصت طلب فرد منفعت طلبی چون عارف هستند قول چه پست هایی داده شده و چقدر کارت هدیه گرفتند
  این فعلا شروع کار هست و مردم باید با افراد منافق بیشتر آشنا شوند از سایت ها و کانال های خبری آزاده و آزاد اندیش که قلم خودشان را به چند کارت هدیه نفروختند بی نهایت ممنونیم

  4
  3
 14. من با افتخار میگم هم دبیرستانی و هم دانشگاهی اقای صالحی بودم. واقعا با تلاش و زحمت و بدون رابطه و شایستگی خودشو به اینجا رسونده. ان شالله سمت های بالاتری بگیرند. بدون سهمیه دانشگاه شریف خوندن. حافظ و قاری کل قران. همین که ایران موندن و نرفتن باعث افتخار من جوان ایرانی است. جای مدیران جوان با لیاقتی مثل سید میعاد صالحی در کشور خالیه. واقعا خالیه.

  8
  3
 15. این شخص در دوران راهنمایی یا دبیرستان با من همکلاسی بود، خداییش من بدی ازش ندیدم ، همون موقع هم قاری قرآن بود و فکر کنم از همون موقع حافظ قرآن بود ، درسخون بود به شدت ، اخلاقن از من بهتر بود ، حالا بگذارید مقداری مدیریت کنه شاید چیزی بلد باشه و به درد این مملکت بخوره ، از اصل ریشه ی طرف رو نزنید . با تشکر

  9
  2
 16. رضا برخی نظرات باحب وبغض همراه بود.بنده شناختی ازایشان ندارم ولی ایشان درهمان اوایل حضوردرسازمان فیش حقوقی مدیران سازمان رادرسایت گذاشت که این گامی حداقلی درجهت شفاف سازی بودکه خواسته عموم مردم بوده وهست .یعنی کاری که باوجودمصوبه قانونی هنوزمدیران دولتی ازآن طفره میروند.چه بسا همین مورد به مذاق بعضی ها خوش نیامد…درهرحال خداوندبه همه مدیران خدمت صادقانه وخالصانه عنایت فرماید..

 17. بنده دانشجوی دانشگاه علم و صنعت هستم و به کرار اقای صالحی رو در دانشگاه دیدم ایشون هیعت علمی دانشکده پیشرفت هستن و اگر رزومه ایشون رو به جای بررسی روابط ایشون یکم به سطح و نوع فعالیت و موفقیت هلاشون نگاه کنید نه تنها به سن و سال کمشون البته نسبت به بقیه روسا خرده نمیگیرن بلکه به این یقین میرسین که دولت و در سطح کلی تر نظام باید در دست همین بچه ها و وجوونای موفق باشه اما متاسفانه مردم خو کردن به سن زیاد روسا و دنبال تغییر ینستن دوستانی که فکر میکنید به قران مسلطین و حافظ بودن ایشون رو دستمایه تمسخر خودتون کردین مستحضرید که”لا یغیرو ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم”و مقاومت در برابر اینجور اتفاقت ینی حماقت محض
  و صد البته رفتار حسن روحانی با انتصاب ایشون کاملا میتونه جهت گیری اقای صالحی رو مشخص کنه و جایی برای تردید باقی نذاره
  فقط به عنوان یه دانشجوی دانشگاه دولتی مطرح چه در سطح کشور چه در دنیا عرض میکنمحتی اگر کل جوانان به گفته سید علی خامنه ای بسیج بشن برای اداره مملکت اگر مردم نخوان هیچ اتفاقی نمیتونه بیفته همونطور که برای خلافت حضرت امیر(ع)گفتن علی بن ابی طالب(ع)جوونه و نمیتونه از پس اداره ممالک اسلامی بربیاد و شد انچه باید میشد
  و نکته اخر اینکه به جای نظر درمورد افراد بهتره یکم درموردشون مطالعه کنیم و با حداقل سواد قابل دستیابی نظر بدیم

 18. دقیقا خود همین رزومه جای سوال داره. این لیستی ک شما گفتی، حداقل 10 سال زمان برده. ینی ایشون از 26 سالگی سمت های مدیریتی سطح بالا داشته!!! در این مملکت، رسیدن به چنین جایگاهی در چنین سن و سالی، چطور ممکن است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا