تناقض‌های عباس تبریزیان مدعی طب اسلامی

«عباس تبریزیان» روحانی مدعی طب اسلامی که پیش از با سوزاندن کتاب پزشکی جنجالی را در فضای محازی به پا کرده بود در کانال اطلاع رسانی خود تناقضاتی دارد.

به گزارش انصاف نیوز کانال خبررسانی عباس تبریزیان که خود را «پدر طب اسلامی» می‌نامد با نام «دفتر آیت الله تبریزیان» فعالیت می‌کند. در آن کانال بیش از ۲۰۰ هزار کاربر نیز عضو هستند.

در این کانال سلسله پست هایی برای نفی علم پزشکی جدید و همچنین سلسله مطالبی با عنوان «سناریوهای خطرناک و متناقض سازمان بهداشت جهانی» که در آن ها سازمان بهداشت جهانی را سازمانی فریبکار و بازیچه‌ی دست صهیونست‌ها معرفی می‌کند.

این در حالی است که همین کانال در مطالبی برای اثبات ادعاهای خود به اطلاعات سازمان بهداشت جهانی و پزشکی نوین استناد می‌کند.

این کانال در پستی نوشت:

مردم نگران مواد غذایی بسته بندی نباشند/کرونا از طریق غذا منتقل نمی‌شود !

مایک رایان مدیر امور اضطراری سازمان جهانی بهداشت: تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر اینکه ویروس کرونا در مواد غذایی مشاهده شده، دریافت نکردیم. حتی اگر چنین چیزی صحت داشته باشد باید توجه داشته باشیم که هیچ ویروسی در برابر گرما مقاومت نکرده و پس از پخت از بین می‌رود، بنابراین مردم نگران مواد غذایی بسته بندی نباشند.

چرا دادن نذری در محرم و صفر #ممنوع است…..!؟
نذری هم گرم و هم بسته بندی شده است.

در این پست این کانال با استناد به نظر سازمان بهداشت جهانی غذا دادن را عامل همه گیری کرونا نمی داند.

تبریزیان همچنین در سسلسله مطالبی از آثار مفید گریه و عزاداری روایت می‌کند که در آن مدام به داده های روانشناسی و پزشکی نوین اشاره می کند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. سلام و احترام
  متاسفانه بر خلاف اسم پایگاهتان در تدوین اخبار منصف نیستید
  اگر انصاف دارید بروید و از درمانها و علاج ها و معجزات طب اسلامی خبر تهیه کنید
  این پیامی را هم که به عنوان تناقض به آن استناد میکنید اتفاقا اثبات کننده تناقض در رفتار وزارت بهداشت است که میگوید ما تابع سازمان بهداشت جهانی هستیم در واقع آیت‌الله تبریزیان از خودشان برای خودشان دلیل می آورد که قبول کنند اگر نه ایشان اصلا کرونا را قبول ندارند و تمام این جنجال جهانی را یک بازی سیاسی و استراتیژیک با مردم دنیا جهت کاهش جمعیت و … میدانند.

  2
  3
 2. سلام
  با نظر محمدحسین اسدی موافقم
  وقتی شما میخواید به کسی چیزی رو بفهمونید باید از منابع طرف مقابل برای اثبات حرفتون استفاده کنید. آقای تبریزیان هم همین کارو داره میکنه.
  واقعاً شما انصاف ندارید. برید از درمان شدگان طب اسلامی بپرسید که چطور با طب اسلامی درمان شدن.

  2
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا